W krainie magii, odwagi i spełniających się marzeń!
Klasa 4a wybrała się do Teatru Arlekin na spektakl „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Razem z Dorotką, Strachem na Wróble, Blaszanym Drwalem i Tchórzliwym Lwem uczniowie ruszyli prosto do Szmaragdowego Grodu. Ta niezwykła opowieść przypomniała nam, że to, czego tak często szukamy – mądrość, serce i odwaga – drzemie w każdym z nas. Piękna scenografia, niesamowita gra aktorska, świetna muzyka zrobiły na nas ogromne wrażenie! Wyjście uważamy za niezwykle udane – wróciliśmy z uśmiechami na twarzach i głowami pełnymi magii. To było wspaniałe widowisko!

