KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Kontakt”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Obiady

jadalnia
Firma cateringowa dostarczająca obiady do SP 173 w roku szkolnym 2020/2021

WNS Bistro
Tomasz Sztaba
tel. 692419864
e-mail sztabatom@gmail.com

Ceny obiadów:

Klasy 1-3
Obiad cały - 9 zł
Zupa - 2 zł
Drugie danie - 7 zł

Klasy 4-8
Obiad cały - 11 zł
Zupa - 3 zł
Drugie danie - 8 zł

Zapisy na obiady maksymalnie do godziny 8:00. Odwołanie obiadu również maksymalnie do godziny 8:00. Po tej godzinie odmówienie lub domówienie obiadu nie jest możliwe.

Jadłospis dostępny jest poprzez system online.

Ze względu na reżim sanitarny zapisy dzieci na obiady oraz płatności odbywać się będą online.

Adres www do systemu on-line, pod którym można zapisać dzieci na obiady

www.mgedukacja.pl/wnsbistro

Płatności dokonywać można za pomocą systemu on-line, do którego instrukcja została zawarta poniżej.

Wszelkie pytania należy zgłaszać do p. Tomasza Sztaby na podany kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

System obiadowy rejestracja ucznia

KROK PIERWSZY
Zarejestruj się. Otwórz stronę www.mgedukacja.pl/wnsbistro/

Kliknij w przycisk „zarejestruj się” i wypełnij formularz.

Na podany podczas rejestracji e-mail przyjdzie login, hasło oraz informacja o przetwarzaniu danych.

Od tej chwili konto jest aktywne i po zalogowaniu się przez stronę www.mgedukacja.pl/wnsbistro/ można w pełni z niego korzystać.

KROK DRUGI
Zaloguj się do systemu

Jako użytkownik możesz zmienić hasło na bardziej przyjazne przez zakładkę „zmień hasło”.

Po zalogowaniu się na stronie startowej jest widoczny kalendarz, a w nim:

- na zielono dni kiedy są wydawane obiady

- na czerwono dni w których obiadów nie ma

Każdego dnia do godziny 8:00 jako rodzic możesz zgłosić rezygnację z uczestnictwa w obiedzie dziecka. W tym celu „klikamy” w dany dzień i jeśli podświetli się na czerwono potwierdzamy zgłoszenie przez „ok” w ukazanym komunikacie.

Decyzję można zmienić klikając ponownie w dany dzień. Po zmianie na kolor zielony należy potwierdzić zgłoszenie przez kliknięcie „ok” w komunikacie który się ukaże.

KROK TRZECI
Wybór dania.

Podczas rejestracji wybieramy czy dziecko będzie jadło cały obiad czy też jedno z dań i ten wybór system przyjmuje jako domyślny. Jednak przeglądając jadłospis można zmienić lub wykluczyć jedno z dań.

W tym celu należy wybrać „Przejdź do kalendarza wybory wielkości porcji”. Po otwarciu możemy zmienić porcje w konkretnie wybranym dniu.

Płatności

W celu dokonania płatności za obiady należy wybrać przycisk „Przejdź do płatności”. Po otworzeniu zakładki ukazuje się kalendarz płatności w którym zaznaczamy poszczególne dni miesiąca. Na dole strony klikamy na przycisk „Zapłać szybkim przelewem”. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami.

W przypadku anulowania obiadów np. z powodu choroby dziecka, powstała nadpłata przechodzi na następny okres rozliczeniowy.

Możemy wykupić jednorazowy obiad (lub na kilka dni). W tym celu należy zaznaczyć kwadrat przy dniu za który chcemy opłacić i wybrać opcję „Zapłać szybkim przelewem”

Płatności można dokonać również w sekretariacie placówki.

Rezygnacja z obiadów

W każdej chwili można całkowicie zrezygnować z obiadów. W tym celu należy na stronie głównej wcisnąć przycisk „Całkowita rezygnacja z obiadów”