Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Obiady

jadalnia
Firma cateringowa dostarczająca obiady do SP 173 w roku szkolnym 2023/2024

WNS Bistro
Tomasz Sztaba
tel. 692419864
e-mail sztabatom@gmail.com

Ceny obiadów:

Klasy 1-4
Obiad cały -
Zupa - 3,50 zł
Drugie danie - 9,50 zł
Sok - 3,50 zł

Klasy 5-8
Obiad cały -  zł
Zupa - 4,50 zł
Drugie danie - 10,50 zł
Sok - 3,50

Obiady od 5.09.2023 r.

Za dietę specjalistyczną uznaje się każdą dietę odmienną od ogólnej.

Podana cena obejmuje wszelkie koszty konieczne do poniesienia przez ajenta, m. in. koszty zakupu produktów i surowców, koszty zakupu wymaganego sprzętu do przygotowania posiłków, transportu zewnętrznego i wewnętrznego, ubezpieczenia w zakresie prowadzonej działalności i ubezpieczenia w transporcie, koszty przygotowania posiłków w tym koszty robocizny, koszty utrzymania czystości, oraz wszelkie koszty pośrednie.

Ajent gwarantuje, że proces technologiczny przygotowywania i transportu posiłków oraz użytych do ich produkcji surowców i produktów, spełnia wszelkie wymagane obowiązującymi przepisami prawa normy sanitarne oraz odbywa się zgodnie z wymogami określonymi i wynikającymi z przepisów ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2018 r.poz. 1541, 1669, 2136, 2227, 2242, 2244, 2245).

Ajent gwarantuje, że dostarczane posiłki będą odpowiednio zabezpieczone, zachowując walory jakościowe, odpowiednią temperaturę, walory smakowe i estetyczne

Zapisy na obiady maksymalnie do godziny 8:00. Odwołanie obiadu również maksymalnie do godziny 8:00. Po tej godzinie odmówienie lub domówienie obiadu nie jest możliwe.

Jadłospis dostępny jest poprzez system online.

Ze względu na reżim sanitarny zapisy dzieci na obiady oraz płatności odbywać się będą online.

Adres www do systemu on-line, pod którym można zapisać dzieci na obiady

www.mgedukacja.pl/wnsbistro

Płatności dokonywać można za pomocą systemu on-line, do którego instrukcja została zawarta poniżej.

Wszelkie pytania należy zgłaszać do p. Tomasza Sztaby na podany kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

System obiadowy rejestracja ucznia

KROK PIERWSZY-Zarejestruj się

Otwórz stronę www.wnsfood.pl

Kliknij w przycisk „zarejestruj się” i wypełnij formularz.
(Zalecana przeglądarka CHROME. W przypadku Safari, system może sprawiać trudności w wyborze klasy)

Na podany podczas rejestracji e-mail przyjdzie login, hasło oraz informacja o przetwarzaniu danych.

Od tej chwili konto jest aktywne i po zalogowaniu się przez stronę www.wnsfood.pl można w pełni z niego korzystać.

KROK DRUGI-Zaloguj się do systemu

Jako użytkownik możesz zmienić hasło na bardziej przyjazne przez zakładkę „zmień hasło”.

Po zalogowaniu się na stronie startowej jest widoczny kalendarz, a w nim:

- na zielono dni kiedy są wydawane obiady

- na czerwono dni w których obiadów nie ma

Każdego dnia do godziny 8:00 jako rodzic możesz zgłosić rezygnację z uczestnictwa w obiedzie dziecka. W tym celu „klikamy” w dany dzień i jeśli podświetli się na czerwono potwierdzamy zgłoszenie przez „ok” w ukazanym komunikacie.

Decyzję można zmienić klikając ponownie w dany dzień. Po zmianie na kolor zielony należy potwierdzić zgłoszenie przez kliknięcie „ok” w komunikacie który się ukaże.

KROK TRZECI-Wybór dania.

Podczas rejestracji wybieramy czy dziecko będzie jadło cały obiad czy też jedno z dań, dodatkowo tłoczony sok etc i ten wybór system przyjmuje jako domyślny. Jednak przeglądając jadłospis można zmienić lub wykluczyć jedno z dań.

W tym celu należy wybieramy „Przejdź do kalendarza wybory wielkości porcji”. Po otwarciu możemy zmienić porcje w konkretnie wybranym dniu.

Płatności

W celu dokonania płatności za obiady należy wybrać przycisk „Przejdź do płatności”. Po otworzeniu zakładki ukazuje się kalendarz płatności w którym zaznaczamy poszczególne dni miesiąca. Na dole strony klikamy na przycisk „Zapłać szybkim przelewem”. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami.

W przypadku anulowania obiadów np. z powodu choroby dziecka, powstała nadpłata przechodzi na następny okres rozliczeniowy.

Możemy wykupić jednorazowy obiad (lub na kilka dni). W tym celu należy zaznaczyć kwadrat przy dniu za który chcemy opłacić i wybrać opcję „Zapłać szybkim przelewem”

Płatności można dokonać również w sekretariacie placówki.

Rezygnacja z obiadów

W każdej chwili można całkowicie zrezygnować z obiadów. W tym celu należy na stronie głównej wcisnąć przycisk „Całkowita rezygnacja z obiadów”

Instrukcja logowania i rejestracji użytkownika w systemie WNS Bistro