Pracownicy szkoły
DYREKTOR - Bożena Biniek
WICEDYREKTOR - Bożena Nawrocka
GRONO PEDAGOGICZNE
Pedagog - Anna Felicka–Dzionek
Pedagog specjalny - Anna Felicka–Dzionek
Psycholog - Emilia Bobrowska
Logopeda - Magdalena Pik, Karolina Bandos
Bibliotekarka - Małgorzata Mirowska–Becker, Agata Bednarek
Wychowawcy klas I-III
Klasa 1A – Katarzyna Tomasik
Klasa 1B – Karolina Bandos
Klasa 1C – Magdalena Pik
Klasa 2A – Dorota Siekiera
Klasa 2B – Dorota Szarska-Kuśmierczyk
Klasa 2C – Urszula Durkowska
Klasa 3A – Małgorzata Maciejewska–Mędry
Klasa 3B – Marzena Albrecht
Klasa 3C – Krystyna Majewska
Wychowawcy klas IV-VIII
Klasa 4A – Małgorzata Sońta
Klasa 4B – Izabela Burczyńska
Klasa 4C – Izabela Klimek
Klasa 5A – Tomasz Sekściński
Klasa 5B – Dalilla Kaźmierska
Klasa 5C – Dorota Kosacz
Klasa 6A – Beata Pasikowska
Klasa 6B – Emilia Włodarczyk
Klasa 6C – Anna Nowakowska
Klasa 7A – Anna Adamus
Klasa 7B – Jolanta Bolesławska
Klasa 8A – Beata Głębska
Klasa 8B – Anna Mikuszewska
Klasa 8C – Joanna Kozińska
język polski:
Anna Adamus
Anna Mikuszewska
Anika Bartniczak
Dalilla Kaźmierska
język angielski:
Izabela Burczyńska
Aneta Rogala
Iwona Smolińska
Agnieszka Szymczak
Elżbieta Janiec
język niemiecki:
Marzena Borowiec
historia:
Joanna Kozińska
Dalilla Kaźmierska
matematyka:
Jerzy Becker
Beata Głębska
Izabela Klimek
przyroda:
Emilia Włodarczyk
biologia:
Emilia Włodarczyk, Małgorzata Sońta
geografia:
Małgorzata Sońta
chemia:
Jerzy Becker
Krystyna Gwizdałła
fizyka:
Krystyna Gwizdałła
informatyka:
Jolanta Bolesławska
Dorota Kosacz
Beata Pasikowska
technika:
Dorota Kosacz
Bożena Nawrocka
muzyka:
Maria Sosnowska
plastyka:
Łukasz Handzel
wiedza o społeczeństwie:
Dalilla Kaźmierska
Joanna Kozińska
edukacja dla bezpieczeństwa:
Bożena Nawrocka
wychowanie fizyczne:
Monika Bieniek-Szychowska
Krzysztof Marciniak
Anna Nowakowska
Tomasz Sekściński
Włodzimierz Wojciechowski
wychowanie do życia w rodzinie:
Emilia Włodarczyk
Małgorzata Sońta
religia:
siostra Lucyna Dłubakowska
Katarzyna Komorowska
Marta Florczyk
etyka:
Marta Florczyk
Dorota Kosacz
nauczyciel wspomagający:
Małgorzata Karasińska
trenerzy pływania:
Ewa Kadłubiec
Tomasz Lisowski
Maciej Młynarczyk
Magdalena Piątkiewicz
Tomasz Sekściński
Alicja Stępień
doradztwo zawodowe:
Bożena Nawrocka
świetlica:
Marzanna Kowalska
Katarzyna Stelmaszczyk
Maria Oleszkiewicz
Agata Bednarek
Wanda Woźniak-Matysiakiewicz
Jolanta Bolesławska
Dorota Kosacz
Marzena Borowiec
Włodzimierz Wojciechowski
Pracownicy szkoły i administracji
kierownik gospodarczy szkoły:
Łukasz Lenartowicz-Druch
kierownik gospodarczy pływalni:
Andrzej Kawecki
samodzielny referent do spraw sekretariatu:
Daria Szczepocka
samodzielny referent do spraw kadr i płac:
Beata Chybowska
informatyk:
Sławomir Witeczek
Pracownicy obsługi
konserwator szkoły:
Jacek Ratkiewicz, Paweł Graczyk
konserwatorzy pływalni:
Mateusz Biskupski
Piotr Kasperczak
Marek Marczewski
Jacek Ratkiewicz
ratownicy:
Paweł Filipiak
Radosław Sparażyński
szatniarz/portier w szkole:
Beata Biskupska
Małgorzata Kowalczyk
portier/szatniarz pływalni:
Małgorzata Przybysz
Marek Marczewski
dozorca:
Paweł Graczyk, Krzysztof Jaworowski
sprzątaczki w szkole:
Ewa Hinz
Wioleta Włodarczyk
Gabriela Beniak
Renata Korycka
sprzątaczki pływalni:
Elżbieta Kołodziejczyk
Marzena Kowalewska
Sylwester Sucharkiewicz