KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Kontakt”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Pracownicy szkoły

DYREKTOR - Bożena Biniek

WICEDYREKTOR - Hanna Sobczak

WICEDYREKTOR - Bożena Nawrocka

GRONO PEDAGOGICZNE

Pedagog -  Anna Felicka – Dzionek

Psycholog - Patrycja Sujka-Szrajber

Bibliotekarka -  Małgorzata Mirowska-Becker

Nauczyciele klas I-III

Klasa 1A – Katarzyna Tomasik
Klasa 1B – Małgorzata Grisgraber
Klasa 1C – Karolina Bandos
Klasa 2A – Beata Turczyn
Klasa 2B – Dorota Szarska-Kuśmierczyk
Klasa 2C – Dorota Siekiera
Klasa 3A – Małgorzata Maciejewska-Mędry
Klasa 3B – Marzena Albrecht
Klasa 3C – Beata Woźniak

język angielski - Elżbieta Janiec
religia - siostra Lucyna Dłubakowska
etyka - Dorota Kosacz

Nauczyciele klas IV-VIII

Klasa 4A – Anna Adamus
Klasa 4B – Jolanta Bolesławska
Klasa 5A – Małgorzata Krzak
Klasa 5B – Anna Mikuszewska
Klasa 5C – Joanna Kozińska
Klasa 6A – Izabela Klimek
Klasa 6B – Małgorzata Zwierzyńska
Klasa 6C – Katarzyna Wdowiak-Błaszczyk
Klasa 6D – Łukasz Handzel
Klasa 7A – Tomasz Sekściński
Klasa 7B – Krystyna Gwizdałła
Klasa 7C – Dorota Kosacz
Klasa 7D – Iwona Jarosz
Klasa 8A – Beata Głębska
Klasa 8B – Jolanta Żurańska
Klasa 8C – Beata Pasikowska

język polski:

Anna Adamus
Małgorzata Krzak
Anna Mikuszewska
Katarzyna Wdowiak-Błaszczyk
Jolanta Żurańska

język angielski:

Katarzyna Antosik
Izabela Burczyńska
Izabella Cytryniak-Kunka
Aneta Rogala
Iwona Smolińska
Agnieszka Szymczak (urlop)

język niemiecki:

Dorota Kamasa-Kobza
Marzena Borowiec

historia:

Joanna Kozińska
Katarzyna Wdowiak-Błaszczyk

matematyka:

Jerzy Becker
Beata Głębska
Iwona Jarosz
Izabela Klimek

przyroda:

Aleksandra Wdzięczak

biologia:

Aleksandra Wdzięczak
Małgorzata Zwierzyńska

geografia:

Małgorzata Zwierzyńska

chemia:

Jerzy Becker
Krystyna Gwizdałła

fizyka:

Krystyna Gwizdałła

informatyka:

Jolanta Bolesławska
Dorota Kosacz
Beata Pasikowska

technika:

Dorota Kosacz
Maria Sosnowska

muzyka:

Maria Sosnowska

plastyka:

Łukasz Handzel

wiedza o społeczeństwie:

Jolanta Żurańska

edukacja dla bezpieczeństwa:

Joanna Kozińska
Bożena Nawrocka

wychowanie fizyczne:

Tomasz Bartos
Monika Bieniek-Szychowska
Krzysztof Marciniak
Anna Nowakowska
Piotr Pasikowski
Katarzyna Sekścińska (urlop)
Tomasz Sekściński
Włodzimierz Wojciechowski

wychowanie do życia w rodzinie:

Aleksandra Wdzięczak
Joanna Gabryończyk (urlop zdrowotny)

religia:

Katarzyna Komorowska

etyka:

Anna Mikuszewska
Dorota Kosacz
Joanna Gabryończyk (urlop zdrowotny)

trenerzy pływania:

Ewa Kadłubiec
Tomasz Lisowski
Maciej Młynarczyk
Magdalena Piątkiewicz
Tomasz Sekściński
Alicja Stępień

doradztwo zawodowe:

Patrycja Sujka-Szrajber

świetlica:

Marzanna Kowalska
Ewa Skowrońska
Katarzyna Stelmaszczyk
Maria Oleszkiewicz

Pracownicy szkoły i administracji

główna księgowa:

Aneta Wawrzkowicz

kierownik gospodarczy szkoły:

Łukasz Lenartowicz

kierownik gospodarczy pływalni:

Andrzej Kawecki

samodzielny referent do spraw sekretariatu:

Daria Budnik / Magdalena Gaszewska

samodzielny referent do spraw kadr i płac:

Beata Chybowska

informatyk:

Sławomir Witeczek

Pracownicy obsługi

konserwator szkoły:

Jacek Ratkiewicz

konserwatorzy pływalni:

Mateusz Biskupski

ratownicy:

Paweł Filipiak
Radosław Sparażyński

szatniarz/portier w szkole:

Małgorzata Kowalczyk
Sylwester Sucharkiewicz

portier/szatniarz pływalni:

Maria Bajerska
Mirosława Jabłońska

dozorca:

Grzegorz Płóciennik

sprzątaczki w szkole:

Ewa Hinz
Wioleta Włodarczyk
Małgorzata Przybysz
Beata Biskupska

sprzątaczki pływalni:

Elżbieta Kołodziejczyk
Marzena Kowalewska
Ewa Lisiecka