Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych

Wczoraj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas ósmych. Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań. Po raz ostatni w murach naszej szkoły spotkali się tegoroczni Absolwenci, którzy rozpoczynają nowy etap swojej edukacyjnej drogi. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce, wyróżnienia za sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych i sportowych oraz podziękowania dla rodziców za ich wsparcie, zaangażowanie i współpracę ze szkołą. Ważnym momentem wydarzenia było także przekazanie szkolnego sztandaru uczniom klas siódmych, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Nie zabrakło również części artystycznej, która w humorystyczny sposób ukazała szkolną codzienność i wywołała wiele uśmiechów wśród zgromadzonych. Jednym z najbardziej zaskakujących momentów było wręczenie nauczycielom symbolicznych Oscarów na czerwonym dywanie – pełne sympatii i humoru wyróżnienia dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dziękujemy naszym Absolwentom za wspólnie spędzone lata, życzymy im odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów oraz powodzenia na kolejnych etapach edukacji. Powodzenia!