Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych
Wczoraj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas ósmych. Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań. Po raz ostatni w murach naszej szkoły spotkali się tegoroczni Absolwenci, którzy rozpoczynają nowy etap swojej edukacyjnej drogi. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce, wyróżnienia za sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych i sportowych oraz podziękowania dla rodziców za ich wsparcie, zaangażowanie i współpracę ze szkołą. Ważnym momentem wydarzenia było także przekazanie szkolnego sztandaru uczniom klas siódmych, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Nie zabrakło również części artystycznej, która w humorystyczny sposób ukazała szkolną codzienność i wywołała wiele uśmiechów wśród zgromadzonych. Jednym z najbardziej zaskakujących momentów było wręczenie nauczycielom symbolicznych Oscarów na czerwonym dywanie – pełne sympatii i humoru wyróżnienia dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dziękujemy naszym Absolwentom za wspólnie spędzone lata, życzymy im odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów oraz powodzenia na kolejnych etapach edukacji. Powodzenia!

