Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Wczoraj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Podczas części oficjalnej, która miała miejsce w sali gimnastycznej, wręczono nagrody i dyplomy uczniom osiągającym najwyższe wyniki w nauce oraz wyróżniającym się sukcesami w pływaniu. Po zakończeniu oficjalnych wystąpień uczestnicy obejrzeli część artystyczną z udziałem szkolnego chóru, która była pięknym zwieńczeniem mijającego roku szkolnego. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do szkolnych sal, gdzie wręczono świadectwa i nagrody w różnorodnych konkursach. Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości na szkolnej stronie Facebook

