Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie akcji "Jak nie czytam, jak czytam"

12 czerwca przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji promującej czytanie. Polegała ona na prezentowaniu przez miłośników czytania swoich ulubionych lektur koleżankom i kolegom z klasy. Była to okazja do podzielenia się z innymi swoją pasją czytelniczą, o której być może dotąd nikt nie wiedział. Pośród przedstawianych tytułów były ulubione lektury: Oskar i pani Róża, Mały książę, Tajemniczy ogród, Magiczne drzewo - Czerwone krzesło, Kamienie na szaniec. Również książki spoza kanonu lektur, jak np.: Tego lata stałam się piękna, Jenny Han, Wojownicy, Erin Hunter, Co wyszeptał nam letni deszcz, Joanny Walickiej, Na skrzydłach gwiezdnego blasku, Alison Saft, Five Nights at Freddy's. Pięć koszmarnych nocy, Scotta Cawthona, Lato złamanych zasad, K. L. Walther, Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca, Kamila Wódki, Dziennik Cwaniaczka, Jeffa Kinney’a. To były bardzo ciekawe spotkania, pełne emocji, a nawet wzruszeń - co widać na załączonych zdjęciach, których większość można znaleźć na szkolnej stronie Facebook.