Podsumowanie akcji "Jak nie czytam, jak czytam"
12 czerwca przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji promującej czytanie. Polegała ona na prezentowaniu przez miłośników czytania swoich ulubionych lektur koleżankom i kolegom z klasy. Była to okazja do podzielenia się z innymi swoją pasją czytelniczą, o której być może dotąd nikt nie wiedział. Pośród przedstawianych tytułów były ulubione lektury: Oskar i pani Róża, Mały książę, Tajemniczy ogród, Magiczne drzewo - Czerwone krzesło, Kamienie na szaniec. Również książki spoza kanonu lektur, jak np.: Tego lata stałam się piękna, Jenny Han, Wojownicy, Erin Hunter, Co wyszeptał nam letni deszcz, Joanny Walickiej, Na skrzydłach gwiezdnego blasku, Alison Saft, Five Nights at Freddy's. Pięć koszmarnych nocy, Scotta Cawthona, Lato złamanych zasad, K. L. Walther, Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca, Kamila Wódki, Dziennik Cwaniaczka, Jeffa Kinney’a. To były bardzo ciekawe spotkania, pełne emocji, a nawet wzruszeń - co widać na załączonych zdjęciach, których większość można znaleźć na szkolnej stronie Facebook.

