Bezpieczne wakacje
Już niedługo wakacje, dlatego podczas ostatnich w tym roku szkolnym zajęć lekcyjnych, nauczyciele rozmawiają z uczniami o bezpieczeństwie podczas wakacji. Uczniowie klas 4-6 na zajęciach techniki wykonali plakaty przypominające, jak dbać o swoje bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku nad wodą, w górach, czy na wsi. Najładniejsze plakaty dekorują szkolny korytarz i przypominają dzieciom o bezpieczeństwie podczas wakacji

