Uwaga! Nowy ajent stołówki szkolnej!!! Zakładka informacje -obiady

NOCNE SPOTKANIA TEATRALNE

 

Andrzejkowe Nocne Spotkanie Teatralne 29/30 XI 2013

 

nastroju tajemniczości i magii zasiedliśmy w kole oddając się zabawie. Aby nadać moc czarom wypowiadaliśmy  magiczne zaklęcie: " Hokus - pokus, czary - mary, aby wróżby się spełniły, złóżmy dary." Następnie dzieci wrzucały grosiki do „studni życzeń" z wiarą w spełnienie dziecięcych marzeń. Dowiedziały się co je czeka w przyszłości i kim będą z wróżb: „Plany bliższe i dalsze", „Magiczne Serce", ,,Owocowy stół", „Kim będę" i „Zawody" „Mowa kwiatów”. Poznały przyszłe imię wybranki i wybranka z „Magicznego Ognia". Ustawiały buciki aby zaspokoić ciekawość, które z nich pierwsze wkroczy w dorosłe życie. Wszystkie wróżby miały się spełnić wówczas, gdy do Bożego Narodzenia zakwitnie gałązka wiśni, którą dzieci wróciły do domu.

 

Nocne Spotkanie Teatralne  - Bajkowo, kolorowo 28 II/1 III  2014
Spotkanie odbywało się w ostatni piątek karnawału. Przygotowane było z udziałem grupy animacyjnej „Z tyłu do przodu”. Przybyli do nas Myszka Miki, Pikaczu, Papa Smerf oraz Tygrysek. Uczniowie także przyszli przebrani. Karnawałowy wieczór obfitował w liczne gry i zabawy, dzieci układały specjalne bajkowe puzzle, a także wzięły udział w rywalizacji grupowej. Niezapomnianych wrażeń i mocnych emocji dostarczyły bajkowe tańce, zwłaszcza Taniec Smerfa. Było naprawdę bajkowo i kolorowo…

Pirackie Nocne Spotkanie Teatralne 14/15 III 2014
Popłyniemy dokąd zechcemy, popłyniemy hen, hen.
Czterech kapitanów z grupy animacyjnej „Z tyłu do przodu” uformowało swoje załogi. Uczestnicy pod okiem bosmana wykonywali rożne zadania. Uczyli się zawołań i powitań, poszukiwali fragmentów mapy, przechodzili pod liną, płynęli okrętem w czasie sztormu. Wszystko to po to, by stać się pełnoprawnym piratem. Ta niezwykła przygoda kończyła się pasowaniem.   

Zegar

Kalendarium

images

(Kliknij aby wyświetlić kalendarz)

Odwiedź nas na:

facebook-logo

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Października 2018
Światowy Dzień Żywienia i Walki z
Głodem
Imieniny obchodzą
Ambroży, Aurelia, Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina, Gaweł, Gerard, Gerarda,
Gerhard, Grzegorz, Radzisław

Do końca roku zostało 77 dni.

Do wakacji zostało

21.06.2019 12:00 248

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.