Przyłącz się do akcji - "Rodzina Rodzinie"

NOCNE SPOTKANIA TEATRALNE

 

Andrzejkowe Nocne Spotkanie Teatralne 29/30 XI 2013

 

nastroju tajemniczości i magii zasiedliśmy w kole oddając się zabawie. Aby nadać moc czarom wypowiadaliśmy  magiczne zaklęcie: " Hokus - pokus, czary - mary, aby wróżby się spełniły, złóżmy dary." Następnie dzieci wrzucały grosiki do „studni życzeń" z wiarą w spełnienie dziecięcych marzeń. Dowiedziały się co je czeka w przyszłości i kim będą z wróżb: „Plany bliższe i dalsze", „Magiczne Serce", ,,Owocowy stół", „Kim będę" i „Zawody" „Mowa kwiatów”. Poznały przyszłe imię wybranki i wybranka z „Magicznego Ognia". Ustawiały buciki aby zaspokoić ciekawość, które z nich pierwsze wkroczy w dorosłe życie. Wszystkie wróżby miały się spełnić wówczas, gdy do Bożego Narodzenia zakwitnie gałązka wiśni, którą dzieci wróciły do domu.

 

Nocne Spotkanie Teatralne  - Bajkowo, kolorowo 28 II/1 III  2014
Spotkanie odbywało się w ostatni piątek karnawału. Przygotowane było z udziałem grupy animacyjnej „Z tyłu do przodu”. Przybyli do nas Myszka Miki, Pikaczu, Papa Smerf oraz Tygrysek. Uczniowie także przyszli przebrani. Karnawałowy wieczór obfitował w liczne gry i zabawy, dzieci układały specjalne bajkowe puzzle, a także wzięły udział w rywalizacji grupowej. Niezapomnianych wrażeń i mocnych emocji dostarczyły bajkowe tańce, zwłaszcza Taniec Smerfa. Było naprawdę bajkowo i kolorowo…

Pirackie Nocne Spotkanie Teatralne 14/15 III 2014
Popłyniemy dokąd zechcemy, popłyniemy hen, hen.
Czterech kapitanów z grupy animacyjnej „Z tyłu do przodu” uformowało swoje załogi. Uczestnicy pod okiem bosmana wykonywali rożne zadania. Uczyli się zawołań i powitań, poszukiwali fragmentów mapy, przechodzili pod liną, płynęli okrętem w czasie sztormu. Wszystko to po to, by stać się pełnoprawnym piratem. Ta niezwykła przygoda kończyła się pasowaniem.   

Zegar

Kalendarium

images

(Kliknij aby wyświetlić kalendarz)

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
24 Stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 342 dni.

Odwiedź nas na:

facebook-logo

Do wakacji zostało

150 Dni

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.