Szkoła Podstawowa nr 173
w Łodzi 
im. 1 Dywizji Kościuszkowskiej

Pracownicy szkoły

DYREKTOR - Bożena Biniek 
Z-CA DYREKTORA - Hanna Sobczak 
PEDAGOG - Anna Felicka - Dzionek
  PSYCHOLOG - Violetta Bielecka
  BIBLIOTEKARKA - Małgorzata Mirowska-Becker 

GRONO PEDAGOGICZNE 
Nauczyciele klas I-III 
Klasa 1A – mgr Małgorzata Maciejewska-Mędry 
Klasa 1B – mgr Marzena Albrecht 
Klasa 1C – mgr Beata Woźniak 
Klasa 2A – mgr Katarzyna Tomasik 
Klasa 2B – mgr Małgorzata Grisgraber 
Klasa 3A  – mgr Dorota Siekiera 
Klasa 3B – mgr Beata Turczyn 
Klasa 3C – mgr Dorota Szarska-Kuśmierczyk   język angielski
Elżbieta Janiec religia
siostra Lucyna Dłubakowska
Kamila Strzybińska   
Nauczyciele klas IV-VIII 
Klasa 4A – mgr Izabela Klimek 
Klasa 4B – mgr Małgorzata Zwierzyńska 
Klasa 4C – mgr Katarzyna Wdowiak-Błaszczyk 
Klasa 4D – mgr Łukasz Handzel 
Klasa 5A – mgr Katarzyna Sekścińska 
Klasa 5B – mgr Maria Sosnowska 
Klasa 5C – mgr Dorota Kosacz 
Klasa 5D – mgr Iwona Jarosz 
Klasa 6A – mgr Beata Głębska 
Klasa 6B – mgr Jolanta Żurańska 
Klasa 6C – mgr Beata Pasikowska 
Klasa 7A – mgr Krystyna Gwizdałła 
Klasa 7B – mgr Anna Adamus 
Klasa 7C – mgr Jolanta Bolesławska 
Klasa 8A – mgr Anna Mikuszewska 
Klasa 8B – mgr Agnieszka Szymczak 
Klasa 8C – mgr Aleksandra Wdzięczak    

język polski: Anna Adamus, Małgorzata Krzak, Anna Mikuszewska, Katarzyna Wdowiak-Błaszczyk, 
Jolanta Żurańska    
język angielski: Katarzyna Antosik, Izabela Burczyńska, Izabella Cytryniak-Kunka
Aneta Rogala (urlop) Iwona Smolińska
Agnieszka Szymczak   
język niemiecki: Dorota Kamasa-Kobza    
historia: Małgorzata Dawidowicz, Joanna Kozińska   
 matematyka: Jerzy Becker, Beata Głębska, Iwona Jarosz, Izabela Klimek
     przyroda: Hanna Sobczak   
biologia: Aleksandra Wdzięczak    
geografia: Małgorzata Zwierzyńska    
chemia: Jerzy Becker    
fizyka: Krystyna Gwizdałła    
informatyka: Jolanta Bolesławska, Dorota Kosacz, Beata Pasikowska      
technika: Aneta Szymczak, Maria Sosnowska    
muzyka: Maria Sosnowska    
plastyka: Łukasz Handzel, Maria Oleszkiewicz    
wiedza o społeczeństwie: Jolanta Żurańska    
wychowanie fizyczne: Tomasz Bartos, Monika Bieniek-Szychowska, Krzysztof Marciniak, Anna Nowakowska, 
Piotr Pasikowski, Katarzyna Sekścińska, Alicja Stępień,Włodzimierz Wojciechowski    
wychowanie do życia w rodzinie: Joanna Gabryończyk   
religia/etyka: Katarzyna Komorowska, Kamila Strzybińska
     trenerzy pływania: Ewa Kadłubiec,Tomasz Sekściński, Tomasz Lisowski, Maciej Młynarczyk, Magdalena Piątkiewicz,
Alicja Stępień,  
świetlica: Marzanna Kowalska, Katarzyna Stelmaszczyk, Ewa Skowrońska

Pracownicy szkoły:
samodzielny referent do spraw sekretariatu: Daria Budnik
główna księgowa: Aneta Wawrzkowicz
samodzielny referent do spraw kadr i płac: Beata Chybowska
kierownik gospodarczy szkoły: Łukasz Lenartowicz
informatyk: Sławomir Witeczek 
sprzątaczka: Ewa Hinz, Beata Jankowska, Małgorzata Przybysz, Wioleta Włodarczyk 
szatniarz/portier: Małgorzata Kowalczyk, Beata Biskupska
konserwator: Marian Przybysz
dozorca: Grzegorz Płuciennik

  Pracownicy pływalni
kierownik gospodarczy pływalni: Andrzej Kawecki 
portier szatniarz: Maria Bajerska, Mirosława Jabłońska
ratownik: Paweł Filipiak, Radosław Sparażyński 
sprzątaczka: Elżbieta Kołodziejczyk, Marzena Kowalewska, Ewa Lisiecka
konserwator: Piotr Kasperczak, Lucjan Sucharkiewicz, Sylwester Sucharkiewicz